SM2615FTR100
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FTR100 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM2615FTR100
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.1 OHM 1% 1W 2615
Arkusze danych: 1.SM2615FTR100.pdf2.SM2615FTR100.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM2615FTR100
Part Number SM2615FTR100 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.1 OHM 1% 1W 2615 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 112472 pcs Arkusz danych 1.SM2615FTR100.pdf2.SM2615FTR100.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2615 Rozmiar / Wymiar 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Seria SM Tryb panel 100 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2615 J-Lead Inne nazwy SM 1 0.1 1% R
SM10.11%R
SM10.11%R-ND
SM10.1FR
SM10.1FR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 275°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.155" (3.94mm)
cechy Moisture Resistant, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 100 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound Kompozycja Wirewound