SM2615FT500R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FT500R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM2615FT500R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 500 OHM 1% 1W 2615
Arkusze danych: 1.SM2615FT500R.pdf2.SM2615FT500R.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM2615FT500R
Part Number SM2615FT500R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 500 OHM 1% 1W 2615 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 128999 pcs Arkusz danych 1.SM2615FT500R.pdf2.SM2615FT500R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2615 Rozmiar / Wymiar 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Seria SM Tryb panel 500 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2615 J-Lead temperatura robocza -55°C ~ 275°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.155" (3.94mm) cechy Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 500 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound