SM2615FT1K02
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FT1K02 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM2615FT1K02
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.02K OHM 1% 1W 2615
Arkusze danych: 1.SM2615FT1K02.pdf2.SM2615FT1K02.pdf
1500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM2615FT1K02
Part Number SM2615FT1K02 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.02K OHM 1% 1W 2615 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 114098 pcs Arkusz danych 1.SM2615FT1K02.pdf2.SM2615FT1K02.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2615 Rozmiar / Wymiar 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
Seria SM Tryb panel 1.02 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2615 J-Lead Inne nazwy SM 1 1.02K 1% R