RWT5AJB5R60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RWT5AJB5R60
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 5.6 OHM 5W 5% RADIAL
Arkusze danych: RWT5AJB5R60.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RWT5AJB5R60
Part Number RWT5AJB5R60 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 5.6 OHM 5W 5% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 162727 pcs Arkusz danych RWT5AJB5R60.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Radial Lead Rozmiar / Wymiar 0.433" L x 0.276" W (11.00mm x 7.00mm)
Seria RWT Tryb panel 5.6 Ohms
Moc (W) 5W Opakowania Bulk
Package / Case Radial temperatura robocza -25°C ~ 100°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) cechy Fusible, Pulse Withstanding, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 5.6 Ohms ±5% 5W Through Hole Resistor Radial Fusible, Pulse Withstanding, Safety Wirewound