RVC2512FT499K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RVC2512FT499K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 499K OHM 1% 1W 2512
Arkusze danych: RVC2512FT499K.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RVC2512FT499K
Part Number RVC2512FT499K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 499K OHM 1% 1W 2512 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 372337 pcs Arkusz danych RVC2512FT499K.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 2512 Rozmiar / Wymiar 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Seria RVC Tryb panel 499 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 (6432 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.026" (0.65mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 499 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Thick Film