RV221K07T
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RV221K07T Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RV221K07T
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Arkusze danych: RV221K07T.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RV221K07T
Part Number RV221K07T Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1498616 pcs Arkusz danych RV221K07T.pdf
Napięcie warystora (typ) 220V Napięcie warystora (min) 198V
Napięcie warystora (maks.) 242V Seria RV
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 7mm
Inne nazwy RV221K07TTR temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 180V
Maksymalna V AC 140V Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 14J
szczegółowy opis 220V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm Prąd - przepięcia 1.2kA
Pojemność @ Częstotliwość 230pF @ 1kHz