RSPF12JA3R30
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSPF12JA3R30
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 3.3 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSPF12JA3R30.pdf2.RSPF12JA3R30.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSPF12JA3R30
Part Number RSPF12JA3R30 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 3.3 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2213156 pcs Arkusz danych 1.RSPF12JA3R30.pdf2.RSPF12JA3R30.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -200/ +350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria RSPF Tryb panel 3.3 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 3.3 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film