RSPF12FA17K8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSPF12FA17K8
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 17.8K OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSPF12FA17K8.pdf2.RSPF12FA17K8.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSPF12FA17K8
Part Number RSPF12FA17K8 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 17.8K OHM 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1397767 pcs Arkusz danych 1.RSPF12FA17K8.pdf2.RSPF12FA17K8.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy -200/ +350ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria RSPF Tryb panel 17.8 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 17.8 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Metal Oxide Film