RSMF5JT6K80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5JT6K80 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF5JT6K80
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 6.8K OHM 5W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF5JT6K80.pdf2.RSMF5JT6K80.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF5JT6K80
Part Number RSMF5JT6K80 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 6.8K OHM 5W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 231583 pcs Arkusz danych 1.RSMF5JT6K80.pdf2.RSMF5JT6K80.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Seria RSMF Tryb panel 6.8 kOhms
Moc (W) 5W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 5 6.8K 5% R