RSMF5JA22K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5JA22K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF5JA22K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 22K OHM 5W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF5JA22K0.pdf2.RSMF5JA22K0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF5JA22K0
Part Number RSMF5JA22K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 22K OHM 5W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 249621 pcs Arkusz danych 1.RSMF5JA22K0.pdf2.RSMF5JA22K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Seria RSMF Tryb panel 22 kOhms
Moc (W) 5W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 235°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 22 kOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film