RSMF3JTR390
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JTR390 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF3JTR390
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.39 OHM 3W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF3JTR390.pdf2.RSMF3JTR390.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF3JTR390
Part Number RSMF3JTR390 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.39 OHM 3W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 945480 pcs Arkusz danych 1.RSMF3JTR390.pdf2.RSMF3JTR390.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 390 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 3 0.39 5% R