RSMF3JT8K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT8K20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF3JT8K20
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 8.2K OHM 3W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF3JT8K20.pdf2.RSMF3JT8K20.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF3JT8K20
Part Number RSMF3JT8K20 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 8.2K OHM 3W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 944983 pcs Arkusz danych 1.RSMF3JT8K20.pdf2.RSMF3JT8K20.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 8.2 kOhms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 3 8.2K 5% R