RSMF3JT24R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3JT24R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF3JT24R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 24 OHM 3W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF3JT24R0.pdf2.RSMF3JT24R0.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF3JT24R0
Part Number RSMF3JT24R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 24 OHM 3W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 572183 pcs Arkusz danych 1.RSMF3JT24R0.pdf2.RSMF3JT24R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 24 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Axial Inne nazwy RSMF324JRCT
RSMF324JRCT-ND
RSMF3JT24R0-ND
RSMF3JT24R0CT
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 24 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film