RSMF3FTR511
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FTR511 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF3FTR511
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.511 OHM 3W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF3FTR511.pdf2.RSMF3FTR511.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF3FTR511
Part Number RSMF3FTR511 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.511 OHM 3W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 509971 pcs Arkusz danych 1.RSMF3FTR511.pdf2.RSMF3FTR511.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 511 mOhms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 3 0.511 1% R