RSMF3FT90R9
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FT90R9 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF3FT90R9
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 90.9 OHM 3W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF3FT90R9.pdf2.RSMF3FT90R9.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF3FT90R9
Part Number RSMF3FT90R9 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 90.9 OHM 3W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 648994 pcs Arkusz danych 1.RSMF3FT90R9.pdf2.RSMF3FT90R9.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 90.9 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSMF 3 90.9 1% R