RSMF3FT39K2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF3FT39K2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF3FT39K2
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 39.2K OHM 3W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF3FT39K2.pdf2.RSMF3FT39K2.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF3FT39K2
Part Number RSMF3FT39K2 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 39.2K OHM 3W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 579768 pcs Arkusz danych 1.RSMF3FT39K2.pdf2.RSMF3FT39K2.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 39.2 kOhms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 3 39.2K 1% R