RSMF2JTR510
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JTR510 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF2JTR510
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.51 OHM 2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF2JTR510.pdf2.RSMF2JTR510.pdf
2500 pcs
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF2JTR510
Part Number RSMF2JTR510 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.51 OHM 2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2624334 pcs Arkusz danych 1.RSMF2JTR510.pdf2.RSMF2JTR510.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 510 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSMF2.51JRTR
RSMF2.51JRTR-ND
RSMF2JTR510TR
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 510 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film