RSMF2JT330K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT330K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF2JT330K
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 330K OHM 2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF2JT330K.pdf2.RSMF2JT330K.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF2JT330K
Part Number RSMF2JT330K Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 330K OHM 2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1926551 pcs Arkusz danych 1.RSMF2JT330K.pdf2.RSMF2JT330K.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 330 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 235°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 330 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film