RSMF2JT18K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT18K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF2JT18K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 18K OHM 2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF2JT18K0.pdf2.RSMF2JT18K0.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF2JT18K0
Part Number RSMF2JT18K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 18K OHM 2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1948678 pcs Arkusz danych 1.RSMF2JT18K0.pdf2.RSMF2JT18K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 18 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSMF 2 18K 5% R