RSMF2JB8R20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JB8R20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF2JB8R20
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 8.2 OHM 2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF2JB8R20.pdf2.RSMF2JB8R20.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF2JB8R20
Part Number RSMF2JB8R20 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 8.2 OHM 2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1844182 pcs Arkusz danych 1.RSMF2JB8R20.pdf2.RSMF2JB8R20.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 8.2 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 2 8.2 5% A