RSMF2JB62R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JB62R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF2JB62R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 62 OHM 2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF2JB62R0.pdf2.RSMF2JB62R0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF2JB62R0
Part Number RSMF2JB62R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 62 OHM 2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1969578 pcs Arkusz danych 1.RSMF2JB62R0.pdf2.RSMF2JB62R0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 62 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 2 62 5% A