RSMF2FT470R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT470R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF2FT470R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 470 OHM 2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF2FT470R.pdf2.RSMF2FT470R.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF2FT470R
Part Number RSMF2FT470R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 470 OHM 2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1040352 pcs Arkusz danych 1.RSMF2FT470R.pdf2.RSMF2FT470R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 470 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSMF 2 470 1% R