RSMF2FT24K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT24K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF2FT24K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 24K OHM 2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF2FT24K0.pdf2.RSMF2FT24K0.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF2FT24K0
Part Number RSMF2FT24K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 24K OHM 2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1182488 pcs Arkusz danych 1.RSMF2FT24K0.pdf2.RSMF2FT24K0.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 24 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 235°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 24 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film