RSMF2FT1K20
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT1K20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF2FT1K20
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.2K OHM 2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF2FT1K20.pdf2.RSMF2FT1K20.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF2FT1K20
Part Number RSMF2FT1K20 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.2K OHM 2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1086423 pcs Arkusz danych 1.RSMF2FT1K20.pdf2.RSMF2FT1K20.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 1.2 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSMF 2 1.2K 1% R