RSMF1JTR510
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JTR510 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF1JTR510
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.51 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF1JTR510.pdf2.RSMF1JTR510.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF1JTR510
Part Number RSMF1JTR510 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.51 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2365624 pcs Arkusz danych 1.RSMF1JTR510.pdf2.RSMF1JTR510.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 510 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 1 0.51 5% R
RSM 1 0.51 5% R-ND