RSMF1JT750R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JT750R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF1JT750R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 750 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF1JT750R.pdf2.RSMF1JT750R.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF1JT750R
Part Number RSMF1JT750R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 750 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1995288 pcs Arkusz danych 1.RSMF1JT750R.pdf2.RSMF1JT750R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 750 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Axial Inne nazwy RSMF1750JRCT
RSMF1750JRCT-ND
RSMF1JT750RCT
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Proof, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 750 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film