RSMF1JT2K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JT2K70 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF1JT2K70
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 2.7K OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF1JT2K70.pdf2.RSMF1JT2K70.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF1JT2K70
Part Number RSMF1JT2K70 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 2.7K OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2204780 pcs Arkusz danych 1.RSMF1JT2K70.pdf2.RSMF1JT2K70.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 2.7 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 1 2.7K 5% R
RSM 1 2.7K 5% R-ND