RSMF1JB560R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JB560R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF1JB560R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 560 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF1JB560R.pdf2.RSMF1JB560R.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF1JB560R
Part Number RSMF1JB560R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 560 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2271623 pcs Arkusz danych 1.RSMF1JB560R.pdf2.RSMF1JB560R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 560 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 1 560 5% A
RSM 1 560 5% A-ND