RSMF1GT22R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1GT22R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF1GT22R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 22 OHM 1W 2% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF1GT22R0.pdf2.RSMF1GT22R0.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF1GT22R0
Part Number RSMF1GT22R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 22 OHM 1W 2% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1470400 pcs Arkusz danych 1.RSMF1GT22R0.pdf2.RSMF1GT22R0.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 22 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 1 22 2% R
RSM 1 22 2% R-ND