RSMF1FT73R2
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT73R2 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF1FT73R2
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 73.2 OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF1FT73R2.pdf2.RSMF1FT73R2.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF1FT73R2
Part Number RSMF1FT73R2 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 73.2 OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1674044 pcs Arkusz danych 1.RSMF1FT73R2.pdf2.RSMF1FT73R2.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 73.2 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 1 73.2 1% R
RSM 1 73.2 1% R-ND