RSMF1FT21R5
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT21R5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF1FT21R5
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 21.5 OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF1FT21R5.pdf2.RSMF1FT21R5.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF1FT21R5
Part Number RSMF1FT21R5 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 21.5 OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1578646 pcs Arkusz danych 1.RSMF1FT21R5.pdf2.RSMF1FT21R5.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 21.5 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 200°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 21.5 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film