RSMF1FT1R54
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT1R54 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF1FT1R54
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.54 OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF1FT1R54.pdf2.RSMF1FT1R54.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF1FT1R54
Part Number RSMF1FT1R54 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.54 OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1455631 pcs Arkusz danych 1.RSMF1FT1R54.pdf2.RSMF1FT1R54.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 1.54 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 200°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1.54 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film