RSMF12JT4K70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JT4K70 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF12JT4K70
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 4.7KOHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF12JT4K70.pdf2.RSMF12JT4K70.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF12JT4K70
Part Number RSMF12JT4K70 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.7KOHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4522734 pcs Arkusz danych 1.RSMF12JT4K70.pdf2.RSMF12JT4K70.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 4.7 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 1/2 4.7K 5% R