RSMF12JT180R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JT180R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF12JT180R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 180 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF12JT180R.pdf2.RSMF12JT180R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF12JT180R
Part Number RSMF12JT180R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 180 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4771325 pcs Arkusz danych 1.RSMF12JT180R.pdf2.RSMF12JT180R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 180 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 1/2 180 5% R
RSM 1/2 180 5% R-ND