RSMF12JB30K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JB30K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF12JB30K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 30K OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF12JB30K0.pdf2.RSMF12JB30K0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF12JB30K0
Part Number RSMF12JB30K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 30K OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3672782 pcs Arkusz danych 1.RSMF12JB30K0.pdf2.RSMF12JB30K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 30 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 1/2 30K 5% A
RSM 1/2 30K 5% A-ND