RSMF12FT619R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12FT619R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF12FT619R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 619 OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF12FT619R.pdf2.RSMF12FT619R.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF12FT619R
Part Number RSMF12FT619R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 619 OHM 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1238747 pcs Arkusz danych 1.RSMF12FT619R.pdf2.RSMF12FT619R.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 619 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 200°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Proof, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 619 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film