RSMF12FT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12FT1R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSMF12FT1R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1 OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSMF12FT1R00.pdf2.RSMF12FT1R00.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSMF12FT1R00
Part Number RSMF12FT1R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1217942 pcs Arkusz danych 1.RSMF12FT1R00.pdf2.RSMF12FT1R00.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Seria RSMF Tryb panel 1 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSM 1/2 1 1% R
RSM 1/2 1 1% R-ND