RSF3JT4R70
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JT4R70 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF3JT4R70
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 4.7 OHM 3W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF3JT4R70.pdf2.RSF3JT4R70.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF3JT4R70
Part Number RSF3JT4R70 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 4.7 OHM 3W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 419734 pcs Arkusz danych 1.RSF3JT4R70.pdf2.RSF3JT4R70.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Seria RSF Tryb panel 4.7 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 235°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 4.7 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film