RSF3JT1R00
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JT1R00 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF3JT1R00
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1 OHM 3W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF3JT1R00.pdf2.RSF3JT1R00.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF3JT1R00
Part Number RSF3JT1R00 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1 OHM 3W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 422157 pcs Arkusz danych 1.RSF3JT1R00.pdf2.RSF3JT1R00.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
Seria RSF Tryb panel 1 Ohms
Moc (W) 3W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RS 3 1 5% R
RS 3 1 5% R-ND
RS315%R
RS315%R-ND
RS31JR
RS31JR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 1 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film