RSF2JTR130
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JTR130 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF2JTR130
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.13 OHM 2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF2JTR130.pdf2.RSF2JTR130.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF2JTR130
Part Number RSF2JTR130 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.13 OHM 2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 707345 pcs Arkusz danych 1.RSF2JTR130.pdf2.RSF2JTR130.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSF Tryb panel 130 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RS 2 0.13 5% R
RS 2 0.13 5% R-ND
RS20.135%R
RS20.135%R-ND
RS20.13JR
RS20.13JR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 130 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film