RSF2JT7R50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT7R50 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF2JT7R50
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 7.5 OHM 2W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF2JT7R50.pdf2.RSF2JT7R50.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF2JT7R50
Part Number RSF2JT7R50 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 7.5 OHM 2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1901883 pcs Arkusz danych 1.RSF2JT7R50.pdf2.RSF2JT7R50.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSF Tryb panel 7.5 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RS 2 7.5 5% R
RS 2 7.5 5% R-ND
RS27.55%R
RS27.55%R-ND
RS27.5JR
RS27.5JR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 7.5 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film