RSF2GT22R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2GT22R0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF2GT22R0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 22 OHM 2W 2% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF2GT22R0.pdf2.RSF2GT22R0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF2GT22R0
Part Number RSF2GT22R0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 22 OHM 2W 2% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1070438 pcs Arkusz danych 1.RSF2GT22R0.pdf2.RSF2GT22R0.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSF Tryb panel 22 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RS 2 22 2% R
RS 2 22 2% R-ND
RS2222%R
RS2222%R-ND
RS222GR
RS222GR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 22 Ohms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film