RSF2GA10K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2GA10K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF2GA10K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 10K OHM 2W 2% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF2GA10K0.pdf2.RSF2GA10K0.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF2GA10K0
Part Number RSF2GA10K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 10K OHM 2W 2% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1034782 pcs Arkusz danych 1.RSF2GA10K0.pdf2.RSF2GA10K0.pdf
Tolerancja ±2% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSF Tryb panel 10 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial temperatura robocza -55°C ~ 235°C
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10 kOhms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film