RSF2FT34K8
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT34K8 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF2FT34K8
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 34.8K OHM 2W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF2FT34K8.pdf2.RSF2FT34K8.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF2FT34K8
Part Number RSF2FT34K8 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 34.8K OHM 2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 814918 pcs Arkusz danych 1.RSF2FT34K8.pdf2.RSF2FT34K8.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
Seria RSF Tryb panel 34.8 kOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RS 2 34.8K 1% R
RS 2 34.8K 1% R-ND
RS234.8K1%R
RS234.8K1%R-ND
RS234.8KFR
RS234.8KFR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 34.8 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film