RSF1JTR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JTR200 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF1JTR200
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.2 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF1JTR200.pdf2.RSF1JTR200.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF1JTR200
Part Number RSF1JTR200 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.2 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1748835 pcs Arkusz danych 1.RSF1JTR200.pdf2.RSF1JTR200.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSF Tryb panel 200 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RSF 1 0.2 5% R
RSF 1 0.2 5% R-ND