RSF1JT20K0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JT20K0 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF1JT20K0
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 20K OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF1JT20K0.pdf2.RSF1JT20K0.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF1JT20K0
Part Number RSF1JT20K0 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 20K OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2099205 pcs Arkusz danych 1.RSF1JT20K0.pdf2.RSF1JT20K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSF Tryb panel 20 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Axial Inne nazwy RSF1JT20K0CT
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 20 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film