RSF1JT1K60
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JT1K60 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF1JT1K60
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.6K OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF1JT1K60.pdf2.RSF1JT1K60.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF1JT1K60
Part Number RSF1JT1K60 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.6K OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2619597 pcs Arkusz danych 1.RSF1JT1K60.pdf2.RSF1JT1K60.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSF Tryb panel 1.6 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1 1.6K 5% R
RS 1 1.6K 5% R-ND
RS11.6K5%R
RS11.6K5%R-ND
RS11.6KJR
RS11.6KJR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 1.6 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film