RSF1JB1K50
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JB1K50 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF1JB1K50
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 1.5K OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF1JB1K50.pdf2.RSF1JB1K50.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF1JB1K50
Part Number RSF1JB1K50 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 1.5K OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2417602 pcs Arkusz danych 1.RSF1JB1K50.pdf2.RSF1JB1K50.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSF Tryb panel 1.5 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1 1.5K 5% A
RS 1 1.5K 5% A-ND
RS11.5K5%A
RS11.5K5%A-ND
RS11.5KJA
RS11.5KJA-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 1.5 kOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film