RSF1JA100R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JA100R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF1JA100R
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF1JA100R.pdf2.RSF1JA100R.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF1JA100R
Part Number RSF1JA100R Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 100 OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2231760 pcs Arkusz danych 1.RSF1JA100R.pdf2.RSF1JA100R.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSF Tryb panel 100 Ohms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1 100 5% T
RS 1 100 5% T-ND
RS11005%T
RS11005%T-ND
RS1100JT
RS1100JT-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 100 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film