RSF1FTR200
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FTR200 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RSF1FTR200
Producent / marka: Stackpole Electronics, Inc.
Opis produktu RES 0.2 OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: 1.RSF1FTR200.pdf2.RSF1FTR200.pdf
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RSF1FTR200
Part Number RSF1FTR200 Producent Stackpole Electronics, Inc.
Opis RES 0.2 OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 817033 pcs Arkusz danych 1.RSF1FTR200.pdf2.RSF1FTR200.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Seria RSF Tryb panel 200 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy RS 1 0.2 1% R
RS 1 0.2 1% R-ND
RS10.21%R
RS10.21%R-ND
RS10.2FR
RS10.2FR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 235°C Liczba zakończeń 2
szczegółowy opis 200 mOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film Kompozycja Metal Oxide Film